Street Traffic Racer — bezplatná online hra
Street Traffic Racer
8.4 / 10
Načítava sa...
Street Traffic Racer — bezplatná online hra
Street Traffic Racer
Nepáči sa ti táto hra?
Povedz nám prečo
Pokračuj na telefóne
Naskenuj QR kód a otvor túto hru na svojom mobile.
Ako hrať
Street Traffic Racer — bezplatná online hra

Street Traffic Racer

Pouličný pretekár

Hodnotenie
8.4 (172 hlasov)
Technológie
HTML5 (Webgl)
Platforma
Prehliadač (desktop, mobil, tablet)
Orientácia obrazovky
Na šírku
Vydané
Október 2025
Posledná aktualizácia
Júl 2026
Názov
Pouličný pretekár (Street Traffic Racer)
Kategória
Jazda a preteky

Street Traffic Racer — online preteky

Street Traffic Racer — arkádové preteky s prvkami autá Jazdíte na výkonnom aute po rušnej diaľnici. Vašou úlohou je ísť čo najďalej a získať čo najviac bodov. Podobný dynamický proces Prehliadka dopravy Hra je dostupná na PC, smartfónoch a tabletoch. Hra je skvelá na krátku prestávku.

Manévre v hustej premávke

Zmeníte jazdný pruh. Predbiehate iné autá. Nitro používate na náhle zrýchlenie. Tu rasa vyžadujú pozornosť a presné pohyby. Počas pretekov zbierate mince. Prvé levely idú hladko. Potom sa rýchlosť zvyšuje a premávka sa stáva zložitejšou. Získanými bodmi si vylepšujete svoje auto. Podobný štýl jazdy Driver Club: Diaľničné preteky Predbiehate. Aktivujete nitro. Vyhnete sa kolíziám.

Účel a činy

Jazdíte čo najdlhšie. Máte vysoké skóre. Vyhnete sa tak nehodám s inými autami. Na cestách zbierate bonusy. Každá úspešná akcia prináša mince.

Pokrok a vylepšenia

Šetríte mince. Odomykáte nové vylepšenia. Zlepšíte si rýchlosť, ovládateľnosť a brzdy. Auto sa stáva rýchlejšie a poslušnejšie. Fanúšikovia takýchto pretekov si často vyberajú Dopravná zápcha 3d Pokrok sa ukladá automaticky. Postupne sa otvárajú nové možnosti.

Pre koho je táto hra určená?

Hra je vhodná pre fanúšikov dynamických pretekov a rýchlej jazdy. Je to tu pohodlné pre začiatočníkov a tých, ktorí si chcú precvičiť reakcie. Krátke sedenia 5-10 minút fungujú skvele.

Ako efektívne behať preteky

  1. Na začiatku si vyberte pohodlný režim.
  2. Zmeňte jazdný pruh pred hustou premávkou.
  3. Na rovné úseky použite nitro.
  4. Zbierajte mince vysokou rýchlosťou.
  5. Najprv zvýšte rýchlosť a ovládateľnosť.

• Tesne predbiehajte autá pri rýchlostiach nad 100 km/h – získate body a mince navyše.

• Na začiatku sa zamerajte na rýchlosť a vylepšenia ovládania – auto sa okamžite stáva poslušnejším.

• Na rýchle brzdenie v prípade núdze použite obrubníky alebo zvodidlá.

Spustite Street Traffic Racer práve teraz – zadarmo, bez inštalácie na vašom PC, smartfóne alebo tablete, priamo vo vašom prehliadači!

Platforma

Prehliadač (desktop), mobil a tablet

Vydané

10 októbra 2025

Posledná aktualizácia

01 júla 2026

Ako hrať

PC

  • WASD/šípky — pohyb
  • Tlačidlá — zrýchlenie a nitro

Smartfóny a tablety

  • Náklon — zmena jazdného pruhu
  • Tlačidlá — plyn a brzda
  • Kohútik — nitro

FAQ — Často kladené otázky

O čom je Street Traffic Racer?

Toto je arkádová závodná hra na diaľnici s hustou premávkou. Riadite auto, predbiehate autá, zbierate mince a vylepšujete svoje vozidlá.

Koľko stojí Street Traffic Racer?

Hra je úplne zadarmo. Môžete hrať priamo vo svojom prehliadači bez platby alebo registrácie.

Môžem hrať na svojom telefóne?

áno. Hra funguje na smartfónoch a tabletoch. Pre pohodlie otočte zariadenie vodorovne.

Ako ovládať hru?

Na PC zmenia pruhy šípky alebo WASD. Na telefóne nakloňte zariadenie a použite tlačidlá plynu a brzdy.

Ako získať viac bodov v pretekoch?

Jazdite vysokou rýchlosťou. Predbiehajte autá tesne. Pozbierajte všetky mince a aktivujte nitro včas.

Ako vylepšiť auto?

Zbierajte mince na preteky. Strávte ho v garáži na rýchlosti, ovládaní a brzdách. Nové detaily sa odhaľujú postupne.

Ako sa vyhnúť nehodám v hustej premávke?

Zmeňte jazdný pruh skôr. Sledujte premávku pred vami. Nitro používajte len vo voľných priestoroch.

Koľko režimov je v hre?

Existuje niekoľko režimov s rôznymi smermi premávky. Každý režim poskytuje jedinečnú výzvu a rôzne príležitosti na rekordy.

Je pokrok uložený?

áno. Pokrok sa ukladá v prehliadači. Po reštarte zostanú mince a vylepšenia stroja.