Five Nights at Freddy's hry

Hier: 52

Vitajte v Pizzerii Freddyho Fazbeara, kde v noci ožívajú roztomilí animatronici a tešia sa na krv! V hororovom seriáli „Five Nights at Freddy's“ musíte prežiť v kancelárii do 6:00. Sledujte monitory, šetrite elektrinou a včas zatvorte dvere pred strašidelnými príšerami. Máte výdrž prežiť všetkých päť nocí?

Five Nights at Freddy's hry

Ste pripravení poštekliť si nervy? Spustite tieto mrazivé online hororové hry zadarmo a pokúste sa prežiť až do úsvitu! Five Nights at Freddy's (FNAF) je skutočne ikonická survival hororová hra. Tísnivá atmosféra paranoje, desivé zvuky a náhle výkriky vám rozbúchajú srdce.

Zahrajte si klasický "FNAF 1", strašidelný "FNAF 2" alebo nočnú moru "FNAF 4" na SGameS bez registrácie. Vašou úlohou je vydržať v kresle ochranky do 6. hodiny rannej. Pozorne sledujte kamery, šetrite svoju obmedzenú energiu a zatvorte dvere včas. Miestni animatronici sa už prebudili a lovia vás!

Dokážete prekabátiť Freddyho, Chica, Bonnie a Foxyho? Zhasnite svetlá, nasaďte si slúchadlá a začnite svoju prvú nočnú smenu práve teraz!


FAQ — Často kladené otázky

Aké sú najlepšie Five Nights at Freddy's hry, ktoré si môžeš zahrať práve teraz?

Hodnotenia dávajú sami hráči — toto sú Five Nights at Freddy's hry s najvyššími známkami. Zadarmo a bez inštalácie:

  1. Five Nights at Freddy's — 8.7/10 (278)
  2. Five Nights at Freddy’s 2 — 8.2/10 (170)
  3. Freddy vs Evil Granny Shooter Rush — 10/10 (10)
  4. FNAF Shooter: Metro — 9.2/10 (12)
  5. Five Nights at Freddy’s 3 — 9.3/10 (80)

Aké sú najnovšie Five Nights at Freddy's hry?

Five Nights at Freddy's hry pridané naposledy, najčerstvejšie hore:

  1. FNAF Strike Shooter — 26. mája 2026
  2. Five Nights at Old Toy Factory 2020 — 1. marca 2026
  3. Freddy's Chronicles — 1. marca 2026
  4. Friday Night Funkin nferior Mascots – Brimstone Cover — 1. marca 2026
  5. Pen Pineapple Five At Freddys Night — 1. marca 2026

Ktoré Five Nights at Freddy's hry sú teraz najobľúbenejšie?

Tieto Five Nights at Freddy's hry sa teraz na SGameS otvárajú najčastejšie. Zadarmo, priamo v prehliadači:

  1. Freddys Return Village Escape
  2. Freddy In Five Nights Terrors
  3. Playtime Horror Monster Ground
  4. Fnaf Secret: Of The Mimic
  5. Slenderman vs Freddy Fazbear