Obby hry

Hier: 214 naposledy pridané 24 septembra 2026

Staň sa majstrom parkouru v strhujúcom svete Obby! Prekonávaj šialené prekážkové dráhy, preskakuj cez priepasti a vyhýbaj sa zákerným pasciam. Čakajú ťa stovky jedinečných úrovní, žiarivá grafika a preverenie tvojich reflexov na skúšku. Dokážeš sa dostať až k finálnej vlajke bez jedinej chyby?

9
+1 Speed: Escape Prison — bezplatná online hra +1 Speed: Escape Prison
8.4
The Aesthetic World of Obby — bezplatná online hra The Aesthetic World of Obby
6.9
Escape School Duel — bezplatná online hra Escape School Duel
8.6
Obby: +1 Digging Power per Click — bezplatná online hra Obby: +1 Digging Power per Click
9
Obby: Mini-Games VS 1000 — bezplatná online hra Obby: Mini-Games VS 1000
8.5
Escape Tsunami for Brainrots — bezplatná online hra Escape Tsunami for Brainrots
9.2
Obby: Gym Simulator, Escape — bezplatná online hra Obby: Gym Simulator, Escape
8.4
Ninja Obby Parkour — bezplatná online hra Ninja Obby Parkour
9.2
Barry Prison: Parkour Escape! — bezplatná online hra Barry Prison: Parkour Escape!
7.9
ObbyTycoon: Money Tycoon — bezplatná online hra ObbyTycoon: Money Tycoon
8.5
Obby Tower Parkour Climb — bezplatná online hra Obby Tower Parkour Climb
8.7
Obby On a Bike — bezplatná online hra Obby On a Bike
8.5
Obby Escape: Prison Rat Dance — bezplatná online hra Obby Escape: Prison Rat Dance
8.7
Speed per Click: Obby — bezplatná online hra Speed per Click: Obby
8.7
Natural disaster survival Obby — bezplatná online hra Natural disaster survival Obby
8.6
Color Race Obby — bezplatná online hra Color Race Obby
9.3
Obby: Climb and Jump — bezplatná online hra Obby: Climb and Jump
9
Cool Escape Obby Man — bezplatná online hra Cool Escape Obby Man
8.8
Obby: 99 Nights Escape +1 Speed — bezplatná online hra Obby: 99 Nights Escape +1 Speed
8.1
Your Obby Parkour — bezplatná online hra Your Obby Parkour
7.7
Obby Tower — bezplatná online hra Obby Tower
9.1
Obby Blox — bezplatná online hra Obby Blox
9.3
Italian Brainrot Obby Parkour — bezplatná online hra Italian Brainrot Obby Parkour
8.2
Obby Rainbow Tower — bezplatná online hra Obby Rainbow Tower
7.9
Math Obby — bezplatná online hra Math Obby
9.2
Obby Prison Escape Speed — bezplatná online hra Obby Prison Escape Speed
8.1
Last to Leave Circle Obby — bezplatná online hra Last to Leave Circle Obby
8.8
Obby Games Brookhaven — bezplatná online hra Obby Games Brookhaven
8.3
Obby online with friends: Draw and Jump! — bezplatná online hra Obby online with friends: Draw and Jump!
9.2
Obby Universe — bezplatná online hra Obby Universe
8
Stand on the Right Color, Robby! — bezplatná online hra Stand on the Right Color, Robby!
6.7
Granny at Obby World — bezplatná online hra Granny at Obby World
7.8
Obby Football Soccer 3D — bezplatná online hra Obby Football Soccer 3D
8.3
Epic Car Stunt Race Obby — bezplatná online hra Epic Car Stunt Race Obby
7.1
Build An Obby — bezplatná online hra Build An Obby
10
Obby: Climb and Slide — bezplatná online hra Obby: Climb and Slide
10
Obby: Climb Up and Slide Down on Minecarts — bezplatná online hra Obby: Climb Up and Slide Down on Minecarts
9
Obby Highest Jump Ever — bezplatná online hra Obby Highest Jump Ever
10
Obby Parkour Racing — bezplatná online hra Obby Parkour Racing
6.7
Obby: Extreme Cart Ride — bezplatná online hra Obby: Extreme Cart Ride
10
Obby: IQ Escape from the Laboratory — bezplatná online hra Obby: IQ Escape from the Laboratory
8
Obby: Training on the Train — bezplatná online hra Obby: Training on the Train
9.3
Obby: Escape from Barry Prison — bezplatná online hra Obby: Escape from Barry Prison
7.6
Escape Evil Granny Obby! — bezplatná online hra Escape Evil Granny Obby!
7.5
Your Obby Size — bezplatná online hra Your Obby Size
8.7
School Escape Obby — bezplatná online hra School Escape Obby
10
Snow Rider Obby Parkour — bezplatná online hra Snow Rider Obby Parkour
7.7
Obby Minecraft Ultimate — bezplatná online hra Obby Minecraft Ultimate
7.5
Build a Go-Kart — bezplatná online hra Build a Go-Kart
10
Obby Ragdoll Boxing — bezplatná online hra Obby Ragdoll Boxing
9.2
Obby: A Rocking Chair Simulator, The Escape — bezplatná online hra Obby: A Rocking Chair Simulator, The Escape
7.8
Break a Lucky Block! — bezplatná online hra Break a Lucky Block!
10
Obby Yard Sale — bezplatná online hra Obby Yard Sale
8.6
Obby Pump Up Your Muscles! — bezplatná online hra Obby Pump Up Your Muscles!
9.5
Obby Grow with every step — bezplatná online hra Obby Grow with every step
7.1
Obby: Raft — bezplatná online hra Obby: Raft
10
Obby: Working as a Firefighter — bezplatná online hra Obby: Working as a Firefighter
7.9
Biblox online — bezplatná online hra Biblox online
9.3
Obby Pogo Parkour! — bezplatná online hra Obby Pogo Parkour!
9.4
Obby Parkour: Running, Jumping — bezplatná online hra Obby Parkour: Running, Jumping

Obby hry

Priprav sa na skutočné skúšky obratnosti a vytrvalosti! Na našom portáli nájdeš najlepšie online dobrodružstvá zadarmo, ktoré ti budú potiť dlane od napätia. Obby nie je len parkour, ale šialené prekážkové dráhy, kde každý nesprávny krok ťa môže poslať na úplný začiatok. Čakajú ťa plávajúce platformy na oblohe, smrtonosné lasery a prefíkané gravitačné pasce, ktoré vyžadujú dokonalé načasovanie a pevné nervy.

Hlavná mechanika je založená na presnosti skokov a schopnosti rýchlo analyzovať meniacu sa situáciu. To je ideálny spôsob, ako otestovať svoju zručnosť, súťažiť s kamarátmi v rýchlosti prejdenia a získať silný nával adrenalínu z každého zvládnutého kontrolného bodu.

Nezdržuj sa, skoč priamo do epicentra diania! Preukáž čo najviac vynaliezavosti, prekonaj všetky prekážky a dokáž, že práve ty si hodný titulu kráľa Obby.

FAQ — Často kladené otázky

Čo sú hry Obby?

Obby je skratka pre anglický prekážkový kurz (obstacle course). Ide o obľúbený žáner hier, v ktorých ovládate postavu a prekonávate náročné cesty pozostávajúce z plávajúcich plošín, laserov, miznúcich blokov a iných pascí. Cieľ je vždy rovnaký – dosiahnuť cieľovú vlajku.

Je možné hrať Obby bez stiahnutia Robloxu?

Áno! Na portáli SgameS si môžete zahrať najlepšie hry v štýle Obby priamo vo svojom prehliadači. Nemusíte inštalovať ťažkých klientov ani sa registrovať – stačí si vybrať trať, ktorá sa vám páči, a začať parkour.

Ako prejsť náročnou úrovňou v Obby?

Hlavným tajomstvom úspechu je trpezlivosť a načasovanie. Neponáhľajte sa preletieť všetko naraz:

  1. Používajte kontrolné body (kontrolné body), aby ste nezačínali úplne od začiatku.
  2. Nasledujte rytmus pohybujúcich sa plošín.
  3. Pri skákaní na úzke bloky sa snažte pristáť presne v strede.

Môžem hrať Obbyho na svojom telefóne?

Určite! Väčšina moderných hier Obby na SgameS je vytvorená pomocou technológie HTML5, takže fungujú skvele ako na počítačoch, tak aj na smartfónoch či tabletoch. Ovládanie sa prispôsobí dotykovej obrazovke, vďaka čomu si môžete užiť parkour kdekoľvek.

Sú tam Obbys pre dvoch?

Áno, existujú špeciálne mapy, kde si prechod vyžaduje interakciu dvoch hráčov. Budete musieť súčasne stláčať páky, navzájom sa držať plošiny alebo súťažiť o rýchlosť v paralelných chodbách.

Aké sú najlepšie Obby hry, ktoré si môžeš zahrať práve teraz?

Hodnotenia dávajú sami hráči — toto sú Obby hry s najvyššími známkami. Zadarmo a bez inštalácie:

  1. +1 Speed: Escape Prison — 9/10 (10)
  2. The Aesthetic World of Obby — 8.4/10 (25)
  3. Escape School Duel — 6.9/10 (16)
  4. Obby: +1 Digging Power per Click — 8.6/10 (7)
  5. Obby: Mini-Games VS 1000 — 9/10 (30)

Aké sú najnovšie Obby hry?

Obby hry pridané naposledy, najčerstvejšie hore:

  1. Car Obby 3D — 24 septembra 2026
  2. Roller Coaster: Obby Race — 23 septembra 2026
  3. Obby - Rocket Shopping Cart — 17 septembra 2026
  4. Car Smash Obby 3D — 17 septembra 2026
  5. Car Obby Skyboost 3D — 17 septembra 2026

Ktoré Obby hry sú teraz najobľúbenejšie?

Tieto Obby hry sa teraz na SGameS otvárajú najčastejšie. Zadarmo, priamo v prehliadači:

  1. Obby On a Bike
  2. Obby Tower Parkour Climb
  3. Obby: Gym Simulator, Escape
  4. Obby: 99 Nights Escape +1 Speed
  5. Color Race Obby