Gravitačné hry
Hier: 204 naposledy pridané 17. októbra 2026
Online hry o gravitácii zadarmo online — žáner pre experimenty a hádanky
Gravitačné hry
Online hry o gravitácii zadarmo na vzrušujúce experimenty a hádanky – toto je zbierka najlepších hier, kde si každý môže otestovať svoju logiku, reakciu a nekomplikované myslenie. Tu sú hry, ktoré vám umožnia ovládať predmety, meniť fyzikálne zákony a užívať si jedinečné herné mechanizmy.
Hry v kategórii gravitácie ponúkajú rôzne formáty, od hlavolamov a plošiniek až po arkádové hry s meniacimi sa gravitačnými podmienkami. Vzrušujúce úrovne, nezvyčajná mechanika a premyslená hrateľnosť robia tento žáner zaujímavým pre všetkých fanúšikov neštandardnej hrateľnosti. Každý nájde hru, ktorá prinesie emócie a intelektuálne potešenie.
Začnite hrať hneď teraz a zažite nezvyčajné pocity ovládaním predmetov a prekonávaním fyzických prekážok. Užite si dynamiku a kreatívne výzvy ponorenia sa do sveta gravitačných experimentov bez obmedzení.
FAQ — Často kladené otázky
Aké sú najlepšie Gravitačné hry, ktoré si môžeš zahrať práve teraz?
Hodnotenia dávajú sami hráči — toto sú Gravitačné hry s najvyššími známkami. Zadarmo a bez inštalácie:
- Vega Mix 2: Mystery Of Island — 7.9/10 (39)
- None Shall Get Through: Save Cappuccina! — 10/10 (8)
- Bridge Builder — 7.9/10 (19)
- Playground Man! Ragdoll Show! — 7.5/10 (4)
- Solar Smash — 9.1/10 (147)
Aké sú najnovšie Gravitačné hry?
Gravitačné hry pridané naposledy, najčerstvejšie hore:
- Planet Pile — 17. októbra 2026
- Swingpit — 14. októbra 2026
- Block Tower Smash — 13. októbra 2026
- Gravity Glitch — 13. októbra 2026
- Happy Orange Glass — 1. októbra 2026
Ktoré Gravitačné hry sú teraz najobľúbenejšie?
Tieto Gravitačné hry sa teraz na SGameS otvárajú najčastejšie. Zadarmo, priamo v prehliadači: